• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret237129
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız

ANADOLU aslanı kangal kopeği

 Anadolu Aslanı Kangal KöpegiSivas anadolu aslanıKangal köpeği olarak tabir edilen sivas anadolu çoban köpegi ırkıdır.anadolu aslanı kafa normal ,çevik vucutlu,fazla kilolu olmayan,agız ve burun,gövdesi hafif siyah olmalıdır.anadolu aslanlarının kiminde ( 6 ) parmak mahmuz diye adlarından tırnak yapısı genetik degildir.Mahmuz çiftleşen köpegin anne,ve babasında mahmuz var ise gen olarak yavrusuna aktarılmaktadır.
Mahbuz sürü köpeklerinde büyük bir kusurdur.Nedeni ise köpek belirli bir yaşa geldiginde arka ayaklarındaki sinirler ölerek köpege zarar vermektedir.konuyla ilgili olarak DİRİLİŞ Kangal köpek çiftligi veteriner hekimiyle irtibat kurabilirsiniz.
Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı