• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret237129
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız

satılık kangal fiyatları

 satılık kangal fiyatları
ÜCRETSİZ KANGAL YAVRULARI 
SATILIK KANGAL FİYATLARI.
Satılık kangal fiyatları yavrunun aylıgına göre degişmektedir.
Son zamanlarda internet üzerinden yapılan aramalarda bu kelimenin en cok arananlarda oldugunu farkettim , aaa kangal kadar degerli bir köpeği ücretsiz veren yerlerdemi varmış diye aklımdan geçirmediğimi söylesem yalan olur. Ama varmıs nasıl mı? Tabiki kırma kangallarını, aksaray malaklılarını kangal diye veriyorlarmış! 
Sevgili müşterilerim benim büyük özen ve emekle buyuttugum yavru kangallarımın belirli bir ücrete taabi tutulması gayet normal ,tabi bu ücretlendirmelerin ucuk fiyatlar olmaması durumunda. Almak isteyen müşterilerimede gerekli kolaylığı yapıyorum . benim hayvanlarımın ,pardon dostlarımın benim kazandığım paradan ziyade gercek ilgi ve sevgiye ihtiyacı var ve ben buna bakarım. Ciftliğime gelipte sahiplenmek isteyen müşteriyi önce dostlarıma nasıl yaklastıgına bakarım. EGER O KİŞİ YANINA gelip kendinden sevgi bekleyen dostuma anlık tepkide olsa verirse o kişi servet dökse veremem ben  ona kangalımı.
CÜNKÜ BU bir gönül işidir . Öyle herkes kangal sahiplenemez .müşterilerim bilir ben hiç bir zaman satmış oldugum yavrularımla irtibatı kesmem .Sürekli ilgi halindeyim . Aşı zamanları geldiğinde arar haber veririm cok fazla müşterilerimden gelen vermiş oldugum kangallarımın buyumüş hallerinin resmi var . Allah o müşterilerimdende razı olsun gercekten hak ettikleri özeni gösteriyor kangallarıma hepsine teekkürlerimi sunuyorum burdan.

Yorumlar - Yorum Yaz
Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı