• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret237129
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız

kangal fiyatları

 Kangal fiyatları
SATILIK YAVRU KANGAL FİYATLARI
SEVGİLİ MÜŞTERİLERİM , KANGAL DOSTLARIM 
Benim çok kıymetli yavru kangallarımı , sahiplendirmek amaçlı sizlere sunuyorum .Normal fiyatların altında verdiğimi düşünüyorum . CÜNKÜ amac benim burada para kazanmam dışında bu mini mini , küçük patili yavrulara , simit kuyruk  kangallarıma hak ettikleri ilginin verilmesi .
Hepsi orjinal kangal olup , Türkiye de ve Dünyada birincilik elde etmiş hakiki kangal statüsünde dereceli kangallardır.Cifgtliğim devlete kayıtlı resmi çiftliktir . ÇOK fazla kangal adı altında satıs yapan yerlerin orjinal kangal diye sokak köpeklerinin satıldığını;
insanımızın maddi manevi duygularını süistimal edildiğini biliyoruz .Lütfen kangal alırken orjinal olup olmadıgına dikkat edelim .
Bu sekilde satıs yapan yerlerin hakiki kangal üreticilerinide zor durumda bıraktıklarının farkında oldugunuzu da biliyoruz.  Umarız ki halkımız bu konuda biliçli yaklaşımlarıyla bu tür satış yapan yerlere taviz vermez . saygılarımla.

Yorumlar - Yorum Yaz
Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı