• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret237129
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız

yavru kangal fiyatları

 YAVRU KANGAL FİYATLARI
Benim Bir KANGALIM Var
İlk olarak kangal nedir diye soracak olursak kangalı sadece kopek ,bekçi köpeği ,eglenmeye bir arac olarak görürsek yanlıs olur. Zira kangal hepsini içinde BARINDIRIR ,fakat onun asıl ihtiyac duydugu sevgidir .SAKIN O bir hayvan ne anlarki diye düşünmeyin o her seyı anlar . üzgün oldugunuzda hal ve tavırlarınızdan sezer durumu ve gayet mahzun olur sizin gibi . sevinçli oldugunuzda sevincinizi sizinle paylasmak için fırsat kollar ve o fırsat verildiğnde kendisine sevinç ve mutluluğunuzu ikiye katlamak için her türlü sakrabanlığı yapmaktanda geri durmaz.
Sevgili okurlarım hayvanları incitecek hal ve tavırlardanuzak duralım . hayvanların içinde ise kangal cok hisli bir hayvan oldugu için sahiplenirken gereken özeni gösterelim lütfen .Herseyden önce yaradılanı yaratandan ötürü sevme yüceliğini gösterelim .
Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı