• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret237129
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız

aksaray malaklı kangal

 sivas altınyayla merkez kangal yetişdirme çiftligimizde 26.03.2017 yılına ait yeni dönem iki aylık safkan malaklı kangal yavrularımız dişili ver erkekli olarak 900 tl den başlayan fiyatlarla satışa hazırdır. Anne sütünden kesilmiş olan malaklı kangal yavrularımıza 45 günlükken iç prazit olarak levamizol surup,65 günlük oldugunda ise 6 karma aşısı(gençlik hastalıgı)megavac-6 karma uygulanmıstır.sivas altınyayla merkez kangal yetişdirme çiftligimizde 26.03.2017 yılına ait yeni dönem iki aylık safkan malaklı kangal yavrularımız dişili ver erkekli olarak 900 tl den başlayan fiyatlarla satışa hazırdır.
Anne sütünden kesilmiş olan malaklı kangal yavrularımıza 45 günlükken iç prazit olarak levamizol surup,65 günlük oldugunda ise 6 karma aşısı(gençlik hastalıgı)megavac-6 karma uygulanmıstır.
Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı