• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret237129
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız

Kangal yavru satışları

  1. Kangal yavru satışları ? Çiftliğimiz yıl boyu kangal yavrusu satışları devam etmektedir. 2 Aylıktan başlayan yavru satışları, yetişkin kangal köpek satışlarımızda devam ediyor.
  2. Yavru satışlarımız sizlerin isteklerine göre yavru göndermekteyiz. Amaçlarınız üzerine sizlere fikirler vererek en güzel verimi almanız için satış temsilcimiz yardımcı olmaktadır. Kangal yavrusu alımı yapmadan önce kesinlikle hangi amaç için yetiştirecekseniz satış temsilcimize bildirmeniz gerekir.
  3. Kangal köpeklerimiz gerekli belgeler eşliginde sizlere ulaşmaktadır. Gerekli kontrolleri yapılarak aşıları yapılmış bir şekilde karnesi ile sizlere ulaşmaktadır. Saglıklı bir yavru almak için saglıklı verim veren çiftlikleri tercih etmeniz yavrunuz açısından önem taşımaktadır.
  4. Günümüzde malaklı köpekleri kangal cinsi olarak satılmaktadır. Kangal alımı yaparken Sivas ilini tercih etmelisiniz, bilindigi üzere kangalın ana vatanı Sivas'tır.
  5. En önemli unsurların birtanesi sokak köpeklerine dikkat etmelisiniz, Kangal çiftliklerini tercih etmelisiniz.
Kangal yavrusu satış işlemleri için iletişim adresimiz veya 0536 311 04 19   bu numaradan satış temsilcimizle konuşabilirsiniz.

Kangal yavru satışları ve siparişler


Çiftliğimiz üzerinden kangal yavrusu satışları işlemleri için kangal yavru satışı tıkla.

 kangal yavru satışları


Yorumlar - Yorum Yaz
Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı