• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret237130
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız

Kangal üretim çiftliği altınyayla

Kangal üretim çiftliğinden nasıl kangal köpek alırım?

  1. Sivas kangal üretim çiftliği kangal yavrusu sahiplenme. Çiftliğimiz üzerinden yavru kangal alabilirsiniz. Kangal köpeği almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir sipariş verebilirsiniz. Çiftliğimiz bulundugunuz il otogarına kadar veya evinize kadar hizmet vermektedir.
  2. Sivas Altınyayla kangal üretim çiftliği tüm dünyaya hizmet vermekte olup yurt dışı çıkış işlemlerine yol gösteren üretim çiftliğidir.
  3. Dünya genelinde tanınan nadire çiftlikler arasında www.satilikkangalkopek.com üretim çiftliği kaliteye önem veren bu işin uzamanıdır. Sizlerde uzaman ellerden kangal sahibi olmak istersiniz, burada bizler devreye giriyoruz. Sizlerde satılık kangal üretim çiftliği güvencesi altında kangal yavrunuzu alabilir dilerseniz kendiniz çiftliğimiz üzerinden dilediginiz kangala sahip olabilirsiniz.
  4. uzun yıllardır kangal üretim ve ırk hakkında bir çok bilgiye sahip olmuş, safkan ırkını en güzel şekilde günümüz insanlarına yardımcı olması amacıyla üretim yapmaktayız. 2000 yılından bu yana bir çok alanda kendini kanıtlamış ödül sahibi olmuş ve üretim çiftliğimizi devlet denetiminde yapmaktayız. Gerekli hijyen kontrolleri ve doga ile baş başa olan kangal köpeklerimiz saglıklı bir ortamda üretim yapmaktayız.
  5. Kangal yavrusu almak için herkesin bir nedeni vardır. Günümüzde bir çok alanda yardımcı konuma gelmiş sadık olan kangal cinsi köpeklerdir. Ev bahçe güvenliği veya aile dostu olarak kangal cinsi köpekleri seçebilirsiniz. Aile fertlerini düşmanlardan koruyon yabancı insanların hangi amaçla geldigini sezen bu köpekler en güzel dostunuz olabilir.
Çiftliğimiz üzerinden egitilmiş veya sürü deneyimi yaşamış bekçilik görevi yapmış yetişkin kangal alabilirsiniz.

Altınyayla kangal üretim çiftliği

Sivas altınyayla ilçesi hastane yol üstünde faliyet göstermekteyiz. Sizlerde çiftliğimizi ziyaret edebilir kangal köpeklerimizi yerinde görebilirsiniz. Çiftliğimiz kangal üretim çiftliği olarak kangal severleri görmekten onur duyarız.

Altınyayla kangal çiftliği

Sivas kangal çiftliği

Sivas Altınyayla kangal üretim çiftliği             
Kangal yavrusu satış   kangal üretim çiftliği
Yorumlar - Yorum Yaz
Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı