• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret237128
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız

Kangal yavrusu seçimi

KANGAL YAVRU SEÇİMİ

Kangal yavrusu almayı düşünüyormusunuz? Öncelikle alım yapmadan bir kez daha düşünmelisiniz, çünkü alacağınız kangal yavrusu sizle birlikte ortalama 10 ila 15 yıl kadar beraber yaşayacaksınız. Büyük bir sorumluluk gerektirmekte olup önce bakımı beslenmesi konusunda bilgiler edinmelisiniz.

Alacağınız kangal yavrusu hangi alanda etkin kullanacağınız çok önemli. Sürü, bekçi, yada ailenize bir dost olarakmı kullanacaksınız. Bu hususta karar verdikten sonra alacağınız kangal yavrusunun anne baba karakterlerini ögrenmelisiniz. 

Sürü gütme için alacak olduğunuz kangal yavrusu genelde sürüye gitmiş sürü görevinde başarılı olmuş kangal köpeklerin yavrularından tercih etmenizde büyük fayda saglar.

Bekçi köpeği olarak kullanacaksanız yavrunun yetişme şekli çok önemlidir, çok fazla sosyal aktivitede bulunmamalıdır. Bir kişi tarafından bakımı yapılmalı yemekleri ve diğer ihtiyaçlarını bakıcı tarafından yapılmalı. Aileniz için dost alacaksanız kangal yavrusu zamanla ailenizle bir bütün haline gelecektir. Ondaki karakter yapısı ve zekası sadece kangal köpeklerinde bulunmaktadır. Özellikle kadın ve çocuklara olan iletişimleri ve onlara karşı ilgileri çok fazladır.

Sivas kangal yavrusu üretim çiftliğimizden yavru kangal alabilirsiniz.

Çiftliğimize gelerek kangal yavrusu sahibi olabilirsiniz. Gelme imkanı olmayanlar için biz bulundukları il merkezine kadar yavrularını gönderebiliyoruz.

Sivas kangal yavrusu


Yorumlar - Yorum Yaz
Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı