• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret237130
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız

3 Aylık kangal fiyatları

3 Aylık kangal fiyatları, Ayıboğan cinsi aşıları, yapılmış kimlikleri vardır. 3 Aylık yavruların bakımları daha kolay ve zahmetsizdir. Anne ve Babalar sürü gütme ve bekçilik sertifikası almış nadire köpeklerdir. Dilediğiniz gün gönderimlerimiz mevcut olup sağlıklı bir durumda sahiplendirme yapmaktayız. Yavrularımız veteriner hekim gözetiminde ve gerekli belgeler ile yolculuk yapmaktadır.

Yavrularımız 3 guruba ayrılmış damızlık köpeklerimizden oluşmaktadır. S 9 kangal cinsleri gerekleri koşulları sağlamış gerekli deneyimlerden geçmiş kendini kanıtlamış anne ve baba köpeklerinden oluşmakta olup, üretimleri yapılmaktadır. Sadakat, yarışmalarında Avrupa birincisi seçilmiş, S 9 kangal köpeğidir. Kangal köpeklerin bir diğer alanları ise bekçiliktir, Günümüzde fabrikalar, bahçeler, evler, tehlikede olup korumakta güçlük çekilmektedir. Bu alanda kangal köpeklerimiz devreye girmekle birlikte kötü niyetli kişileri uzaklaştırmakta olup gerekirse yaralamaktadır.

3 Aylık kangal sahibi nasıl olurum?

3 Aylık kangal köpekleri sağlıklımıdır.


3 Aylık kangal yavruları ne kadar?


3 Aylık yavru kangal çiftliği.


3 Aylık kangal yavruları S 9 kangal üretim çiftliğinden alınır.


 3 Aylık kangal fiyatları

3 Aylık kangal yavrusu üretim çiftliği Sivas Altınyayla

Güncel 3 aylık kangal yavrularımızı takip edebilir dilerseniz sahiplenme yapabilirsiniz, Yavrularımızı canlı olarak görme imkanı saglamaktadyız.
Gönderimlerimiz yogunluktan dolayı en gec 2 gün sürmektedir. Yogunluk dönemi olmadıgı günlerde bugün alırsanız yarın elinizdedir.

Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı