• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret237130
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız

2017 kangal satışı

2017 yeni dönem kangal yavrusu satışlarımız başlamıstır. Bilgilendirme yeni dönem siyah maskeli kangal yavru üretimlerimiz yıl boyu devam ediyor.
Sizlerde yeni dönem yavru kangal sahibi olmadan önce mutlaka alacagınız yavrunun anne baba soyları hakkında bilgiler almalısınız. Günümüzde kangal köpeklerine olan büyük ilgi çiftlik sahibi olmayan kişileri harekete geçirmiş olup sokakta yetişen melez ve kırma köpek yavrularını satmaktadırlar.

Sivas kangal üretim çiftliği olarak sizleri aydınlatmak bizlerin görevi haline gelmiştir. Devlet denetimi altında sizlere hizmet vermek kangal köpeklerinin ırklarını korumak ve orjinal yavruları sizlere sunmak bizlerin esas görevidir. 2017 yılı damızlık kangallarımız çogaltılarak ve kaliteli aktif görev yapmış gerek sürü gütme gerek bekçilik gerek aile köpekleri olarak çogaltılmış olup verimli bir yıl bizleri beklemektedir.

Kangal çiftliğimiz 10 yılı aşkın süredir kangallara hizmet veren bir üretim çiftliğidir. Sivas'tan tüm dünyaya hizmet veren kendini tanıtmış kaliteye önem veren nadire çiftliklerin başında gelmektedir, Sizlerde 2017 kangal yavrusu rezerveler yaptırabilir yavrunuzu şimdiden hazırlayabilirsiniz.

Köpek ırkları arasında sadakat ve verim kangal köpeklerinde kanıtlanmış bir ırk olup bir çok alanda insanlara yardımcı konumundadır. Günümüzde şehirlerde bag bahçe gibi alanlarda bekçilik görevini üstlenmiş ve başarıyla yerine getirmişlerdir. Sizlerde evinizi bahçenizi ve ailenizi yabancı ve kötü huylu insanlardan korumak için 2017 kangal satışı yapabilirsiniz.

2017 kangal satış
Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı