• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret237129
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız

YAVRU YURT DIŞI CIKIŞ İŞLEMLERİ

 yavru yurt dısı cıkış işlemleriYurt dışına çıkarma işlemleri götüreceğimiz ülke kanunlarına göre değişiklik göstermektedir. Standart olarak köpeğin yurt dışına çıkış için istenen belgeler ve diğer olması gereken şeyler. a) Köpeğin aşı karnesi yani sağlık karnesi olmalı ve gerekli olan aşılarının yapılmış olması gerekmektedir. b) Köpeğin sağlıklı olduğuna dair veternerden yazı alınmalı. c) Ülkemizden çıkış için Tagem ve Tügem’den yazı alınması gerekmektedir. d) Köpeğinize çip takılmış olmalı ve bilgilerini yanınızda bulundurmalısınız. e) Köpeğin uçakta içinde duracağı bir kafes, boyut olarak geniş olmalı içersinde hareket edebilsin. f) Meşe Şaadetnamesi ; bağlı bulunduğunuz ilçenin veternerinden alınan bir belgedir. Son altı ay boyunca o bölgede kuduz vakası görülmediğine dair bir yazıdır. Bu gerekli olan evrakları tamamladıktan sonra gideceğiniz hava yolu şirketiyle iletişime geçin aktarma olup olmadığı veyada köpeğinizi indiğinizde nerden teslim alacağınızı öğrenin. Bunların yanında bazı ülkeler farklı prosedür uygulayabilmektedir. Yola çıkmadan gideceğiniz ülkeden bilgi almanızda fayda vardır. tescilli kangaldan alabileceğiniz evraklar: Kangal köpeği kimlik kartı (yani aşı karnesi veteriner hekim onaylı) ve tescilli kangal çiftliğinin vermiş oluğu kangal köpeği kimlik kartı.

Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı