• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret222195
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız

Anasayfa

Satılık kangal devlet denetimi altında veteriner hekim gözetiminden çiftlikten yavru sahiplendirme.
2016 Kangal yavru satışlarımız yıl boyu devam ediyor. Güncel yavru satışları için iletişim adresimizi kullanabilirsiniz. Tel : 0554 745 52 53
03.11.2016
03.11.2016

DİRİLİŞ KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ:KANĞAL  YAVRUSU ,SATIŞLARIMIZ HAKKINDA


2018 Yılı yeni Dönem Kangal Yavru Satışlarımız Devam Etmektedir.Yogun İsteklerden Dolayı Kangal Yavrusu Teslimatlarımız 15 Şubat 2018 Kadar Rezervelerimiz Dolmuştur.YAVRU KANGAL REZERVESİ YAPTIRMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ 0554 745 52 53 )Bizimle Görüştükten Sonra Rezerve Yaptırabilirsiniz.

Ayı bogan kangal nasıl alırım ?

Çiftliğimiz ayıbogan kangal satışı yıl boyu devam etmektedir sizlerde iletişim adresimizden siparişini verebilir dilerseniz çiftligimizden sizler seçerek yavru alabilirsiniz.
 
 Ayı Boğan Kangal-


''2016 Kangal yavrusu satışları devam ediyor''

2016 Kangal satışları hakkında müşteri temsilcimiz syn İsmail Akbulut ile görüşebilir dilerseniz çiftliğimizi ziyaret ederek satılık kangal yavrusu alabilirsiniz. Kangal sahibi, olmaya karar vermeden önce mutlaka sağlıklı, çiftlikleri tercih etmeniz alacagınız yavrunun gelecegini etkilemektedir. Günümüz dünyasında bir çok kişiler, tarafından anne, ve baba, ırkı bozuk sokak köpekleri, gönderilmektedir. Yavru sahibi olmak isteyen kişilerin bizzat çiftlikleri canlı görmeleri neticesinde yavru sahibi olmalarını istiyoruz, Devlet denetimi altında üretim yapan çiftliğimiz sizlere hizmet vermekten mutlu ve sizleri mutlu etmekten memmunuz.

 satılık kangal köpek

Kurtbogan kangal sahibi nasıl olurum ?

 Kurt boğan kangal köpeklerimiz VAN ÇATAK sınır Karakolumuzda Güvenlik güçlerimize gerek arazide gerek karakol içerisinde araziyi korumaktadır. DİRİLİŞ  kangal çiftliğinden 2,5 aylık iken alınan SAFKAN S-9 kangal yavrusu  sınır karakolunda güvenlik için görev yapmaya başlamışdır.. Şuan itibariyle1yaşındadır.

 Kurt boğan Kangal


''Sahibinden Satılık kangal Yavruları''

Sahibinden satılık kangal yavruları 2 aylık kendini kurtarmış veteriner hekim gözetimi altında aşıları yapılmış en güzel kangal yavruları yıl boyu gönderimlerimiz devam etmektedir. 2016 Yılı yavru gönderimlerimiz devam etmekle birlikte sizlerde rezerve yaptırabilirsiniz, Üretim çiftliğimiz güvencesi altında kangal yavruları bir günde teslim ediyoruz, bugün sipariş verdiginizde ertesi gün yavrunuza kavuşmuş oluyorsunuz. Yavru gönderimlerimiz otobus firmaları veya özel araç ile gönderiyoruz bulundugunuz il otogarından veya kapınıza kadar getiriyoruz.

 kangal

Sürü gütme için nasıl bir kangal almalıyım ?

Sürü gütme için en ideal kangal köpekleri nasıl olur? Sürüye giden kangalların iri yapılı olmamasına dikkat etmelisiniz. Sürü için yavru almadan önce mutlaka anne ve babanın kurtcu olması gereklidir. Sürü için ideal köpeklerin ön bacakları kısa ve arka bacakları uzun ve döş kısmı geniş olmasına dikkat ediniz. Eger yavru kangal olarak yetiştirme yapılacaksa bu özellikleri yavruda göremezsiniz bu yuzden baba ve anne üzerinden yavru seçmek mantıklı bir karar olacaktır.

 damızlık erkek kangal


Aile için kangal köpekleri

Bilindigi gibi kangal köpekleri en sadık olan köpek cinsleri arasında başta gelmektedir. Kangal köpekleri aile fertlerini koruma iç güdüsüne sahip bir köpektir. Özellikle kadınlara ve çocuklara karşı çok hassas bir yapıya sahiptir. Çocuklarınızda oyunlar oynayan onlara karşı ilgili bir ırktır. Bayanlara karşı koruma iç güdüsüne sahiptirler. Örnek olarak ailenize gelen bir tehlikeyi sezer ve korumaya geçer tehlikeyi uzaklaştırır, eger tehlike uzaklaşmıyorsa ısırmaya kadar giderler. Sizlerle yaşamını süren bu köpekler sizlerin sevincine ortak olur sizleri üzgün gördügünde ise onlarda aglar yani sizden bir parça gibi yaşam sürerler.

 Kangal Köpek Yetiştiriciliği-Kangal köpek çiftligi 


 ''Satılık kangal köpek Yavruları''

Satılık kangal yavrusu ve Damızlık erkek kangallar. Satılık kangal köpek yavrularının Ana vatanı Sivas ilidir. Kangal yavrusu olmak isteyenler, ''Sivas'' iline gelerek ALTINYAYLA DİRİLİŞ KANGAL  çiftliğimizi ziyaret etmeleri gerekmektedir. Damızlık kangallarımız sürü gütme, bekçi köpeği, sadakat sınavını kanıtlamış köpeklerden seçilmektedir. Damızlık köpek yavruları da bu amaçlar için yetişip sahibine verim vermesi için yavru iken eğitilmesi gerekmektedir. Resimdeki köpegimiz 3 yaşında ismi PAŞA.Sayın müşterilerimiz kangal yavrusu almadan önce mutlaka hangi amaç hangi pos rengine sahip olmak istiyorsanız bizimle paylaşmanız gereklidir.

 DAMIZLIK ERKEK KANGALLAR - Satılık Kangal Yavrusu


''2 Aylık satılık kangal köpek Yavruları''

''2 aylık satılık kangal köpek yavruları, Üretimi yıl boyu devam ediyor. 2 aylık kangal yavruları aşıları ve kimlik kartları yapılmaktadır, Dilerseniz yavrulara çip takılmaktadır. S 9 kangal üretim çiftliği, olarak siz degerli kangal severlere hizmet vermek anlayışı ile kangal ırkını kangal severlere ulaştırmak adına çalışmalarımız devam ediyor.
 Satılık kangal iki aylık


 ''3 Aylık satılık kangal köpekleri''

Zazanın yavruları 3 aylık olup kan degerleri ölçülmüş olup,degerler normal oldugu için periyoduk bakımları yapılmıştır. satılık kangal köpekleri, kendini kurtarmış aşıları, yapılmış yavrularımızdır. Sağlıklı ortamda, yetişen bu yavrular doğa, ile baş başa bir ilanda büyümektedirler. Anne sütü ile büyümüş mama yeme çagına gelmiş yavrulardır. Dilediginiz anda bu yavrulara sahip olabilirsiniz. Sahip olmak için iletişim sayfamızdan temsilcimizle irtibat kurabilir veya çiftliğimizi ziyaret edebilir sahiplenme yapabilirsiniz.
                                                                                                               
 Damızlık erkek kangallar | Satılık kangal


 kangal fiyat

EN GÜZEL KANGAL YAVRULARI BURADA
  
 kangal yavruları  

            ayıboğan ve kurt bogan kangallar
sivas kangal üretim çiftliklerinde ayıbogan kangal diye tabir edilen köpek ırkı ingiliz mastifi ile aksaray köpeginin çiftleşmesi sonucunda elde edilen bir köpek ırkıdır.Günümüzde safkan kangal köpeklerinin en büyük özelliklerinden birisi sürü köpegidir.Sürü köpeginin en büyük özelligi kendine emanet edilen küçük baş hayvanlara canı pahasına sahip çıkmasıdır.
Gerçek kurtçul köpekleri üretim çiftliklerinde bulmak çok zordur.gerçek bir kurtçul kangal sahibi olmak istiyorsanız köylerde çiftçilik yapan koyun ve keçi sürüsü besleyen kişilerden almak gerekir.Diriliş Kangal Köpek Çiftliği
                                      ayıboğan ve kurt boĞan kangallar
                   

Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı