• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/cenk.burak.522
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret237130
Üyelik Girişi
Site Haritası
Köpekler İçin Kulube
 kulubesi
idaal köpek mamaları
 kangal mama
Sürü Kangalları Çengeli
çengel
FACEBOOK TIKLAYINIZ

 ismail.schacback
 facebook sayfamız
2017 Kangal yavru Satışları...

SAFKAN YAVRU SATIŞLARI
Safkan kangal yavru satışlarımız köpeklerin doğum mevsimlerine göre fiyat aralıklarımız degişmektedir.Erken rezerve yapılan kangal yavru fiyatlarımızda asla değişiklik yapılmaktadır.Erken rezervelerde uygun fiyatlara kangal köpegi sahiplenebilirsiniz.2017 ve 2020 yılı arasında kangal yavru fiyatlarımızda yüksek oranda bir artış söz konusu degildir. 


AKBAŞ KANGAL FİYATLARI

Akbaş kangal yavrusu fiyatlarımız 900 ve 1500 tl arasında dır.Akbaş kangal yavru fiyatlarımızın yüksek olmasının başlıca sebepleri arasında çok az sınırlı sayıda yetişdirmekte oldumuz damızlıkların yılda bir kez yavru aldımızdan sınırlı sayıda yavru almaktayız damızlıklardan.

  
2273 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Garantimiz
 resim
Yavru kangal Satışı
yavru kangal ,satışlarımız,kırk beş günlük olduklarında iç prazit levamızol,dış prazit olarak da ivermectin uygulandıktan sonra,müşterinin istegine göre satışımız yapılmaktadır.
normal degerler üzerinde bir ayın altında,ve 45 günün altında yavru satışlarımız yapılmamaktadır.iki aylık olduklarında ilk karması ( megavac ) yapıldıktan sonra pet karnesi çıkarıldıktan sonra satışlarımız yapılmaktadır.
diriliş kangal çiftligi yurt içi  ve yurt dışına hizmet vermektedir.
 yavru kangal satışı